додому Головні 818 посад скоротили у зв’язку з ліквідацією міліції на Тернопільщині

818 посад скоротили у зв’язку з ліквідацією міліції на Тернопільщині

513

vlcsnap-2015-11-10-15h21m09s168818 посад скоротили у зв’язку з ліквідацією міліції на Тернопільщині. З 7 листопада в Україні працює національна поліція. Зокрема, ліквідували Грифон, спецпризначенців, колишніх беркутівців, підрозділи ДАІ в райвідділах. До кінця 2016 року в області діятиме відділ Державтоінспекції при головному управлінні національної поліції, залишиться рота ДАІ, а це 106 працівників, які регулюватимуть ситуацію на дорогах всієї області. Про реформування і створення поліції сьогодні розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

З 7 листопапа в Україні та на Тернопільщині зокрема, розпочала роботу поліція. В області скоротили 188 міліціонерів, 15 пішли на пенсію. Наразі формують керівний склад Головного управління Національної поліції Тернопільщини. Тимчасово виконує обов’язки голови Олександр Богомол, він також має пройти відповідну атестацію. На Тернопільщині створили шість кущових підрозділів поліції: Тернопільський, Кременецький, Підволочиський, Чортківський, Бережанський і Теребовлянський.

– Кущу Тернопіль буде підпорядковуватися Тернопіль, Тернопільський район і Зборів. Так ми собі запланували, що нова патрульна поліція, коли приступить до виконання обов’язків, буде цей кущ обслуговувати. У підпорядкування Бережан буде Козова, Підгайці. Під Кременцем – Шумськ, Ланівці. Під Підволочиськом – Збараж, Гусятин. Теребовля – Бучач, Монастириськ. Чортків – Борщів, Заліщики. Фактично ми по районних відділеннях скоротили значну кількість працівників, які обслуговували ІТТ, конвої, кадровики, бугхалтера, штаби, – розповідає радник Голови Національної поліції України, т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Відтепер на 7 тисяч людей працюватиме один дільничний. Крім цього створили підрозділи, які будуть підпорядковуватись безпосередньо Національній поліції України, тобто напряму Києву. А саме департамент по боротьбі з наркозлочинністю, де працюватиме 18 людей. А також департамент по боротьбі з економічною злочинністю із 70 працівниками, це буде незалежний підрозділ, який займатиметься захистом економіки держави, каже Олександр Богомол.

– Крім цього, для зменшення корупційного моменту, зменшення залежності на території прийнято рішення, що теперішній МРЕВ, а в майбутньому центри обслуговування населення також підпорядковуються на пряму Києву. Окремо виведено на пряме підпорядкування експертно-криміналістичний центр. В нас не буде питань виникати, що один експерт приїжджає на місце події і він же буде робити експертизу. Зараз в підрозділі введені посади спеціалістів, криміналістів, які будуть разом із слідчими працювати на місці події, – каже Олександр Богомол.

Тим часом атрибутика міліції буде чинною ще понад рік. Правоохоронці Національної поліції України – можуть використовувати посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України до 31 грудня 2016 року.