![vlcsnap-2021-12-02-15h09m42s254](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-02-15h09m42s254-640x360.png)
Вісім медалей привезли Тернопільські спортсмени, які змагались на Чемпіонаті України з джиу-джитсу. Тепер вони претендують на потрапляння у національну збірну з цього виду спорту та, ймовірно, поїдуть на Чемпіонати Європи та Світу. Докладніше далі.
Вісім медалей привезли Тернопільські спортсмени, які змагались на Чемпіонаті України з джиу-джитсу. Тепер вони претендують на потрапляння у національну збірну з цього виду спорту та, ймовірно, поїдуть на Чемпіонати Європи та Світу. Докладніше далі.