додому Головні 8 днів залишилось до закриття петиції: звання Героя України (посмертно) просять присвоїти...

8 днів залишилось до закриття петиції: звання Героя України (посмертно) просять присвоїти Івану Морозу з Гусятинщини

776

8 днів залишилось до закриття петиції до Президента України про присвоєння звання Героя України (посмертно) Івану Морозу, жителю села Постолівка Гусятинської громади Чортківського району. Щоб петиція потрапила на розгляд президента, потрібно 25000 голосів, станом на ранок 28 березня є лише 23500. Отже за тиждень слід зібрати ще півтори тисячі.

“У 2022 року Іван поповнив ряди добровольців ЗСУ.  Служив командиром 2 відділення 1 аеромобільно-десантного взводу 2 аеромобільно-десантної роти військової частини А0641. Разом із побратимами виконував бойове завдання в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області. Ворог готувався до наступальної операції. Він підтягував усі резерви. Ситуація була надскладною. Бійці щодня і щоночі стримували ворога на передовій. Із самого початку і до кінця Іван був на нульовій позиції. Його побратими зазначили, що він був справжнім воїном, людиною слова, людиною мужності, зразком незламності та міцності духу. Іван загинув 12 січня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області”, – повідомляється у тексті петиції.

Автор петиції просить надати воїну звання Героя України із врученням ордену “Золота зірка”, а також назвати на його честь місцеву школу.

Познайомитися з текстом петиції можна за цим посиланнямhttps://petition.president.gov.ua/petition/215006?fbclid=IwAR3MWlQi_ICW9WiUu7xN5mHpyY9frYSGR2Il3PxwSTsLHzdnWCXdVUyTcy0