додому Головні 75% знижки на комунальні послуги отримують зараз бійці АТО

75% знижки на комунальні послуги отримують зараз бійці АТО

476

komunalni75% – таку знижку на комунальні послуги отримують зараз бійці АТО, які мають статус учасника бойових дій. В управлінні соціальної політики Тернопільської міськради наголошують, саме цей статус дає право на пільги. Якщо немає підтверджуючих документів, то немає і знижки на комуналку. Ця допомога надається за рахунок державного бюджету.

– Пільги вони можуть мати тільки тоді, коли їм буде встановлено статус учасника бойових дій, коли вони отримають відповідне посвідчення. Після цього їм необхідно до нас звернутися і ми їх включаємо в єдиний державний реєстр пільговиків. Після цього ми повідомляємо комунальні служби і лише тоді їм надаються пільги на оплату житлово-комунальних послуг, – розповідає в.о. начальника управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

В управлінні соціальної політики готові надати усі роз’яснення, як отримати статус учасника бойових дій. Пільги на оплату комунальних послуг з 1 липня будуть отримувати лише з урахуванням сукупного доходу сім’ї. Якщо він перевищує 1710 гривень, то сім’я допомогу не отримає.

– За виключенням інвалідів війни, учасників бойових дій, ветеранів військової служби, ветеранів міліції, надзвичайних ситуацій і так далі. Всім іншим скажімо учасники війни просто, діти війни та інші категорії, то вони будуть мати пільги тільки при умові, якщо їхній дохід за попередніх півроку не перевищує певної суми. Якщо ж їхній дохід перевищує, то права на пільги не буде, – каже Володимир Сулима.