![vlcsnap-2021-12-07-18h32m34s359](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-07-18h32m34s359-640x360.jpg)
7 грудня – Всесвітній день української хустки. Вперше його провели у 2019 році. Українці поширюють у соцмережах фотографії, аби популяризувати невід’ємний елемент традиційного українського жіночого одягу. Головною метою даного цьогорічного проекту є демонстрування зв’язку поколінь українських жінок. Ця подія покликана об’єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції. Флешмоб має назву: “Зроби фото з хусткою”. Жінки прикрашають себе автентичним аксесуаром та демонструють багатовікову красу української жінки.