додому Головні 6 пожеж гасили рятувальники області впродовж вихідних

6 пожеж гасили рятувальники області впродовж вихідних

649

vlcsnap-2014-11-03-18h25m45s241На одній з тернопільських будов на висоті 10 м зламався і впав баштовий кран. Сталось це 31 жовтня. Машиніста крана, жінку 1962 року народження, з травмами різного ступеня важкості госпіталізували в одну з тернопільських лікарень. Не минули без пригод і вихідні. Рятувальникам області довелось гасити 6 пожеж. Ще одна сталась сьогодні вдосвіта.

– 31 жовтня у Тернополі на вулиці Стадникової на будівельному майданчику під час виконання будівельних робіт обламався та впав баштовий кран… Внаслідок даної події травмовано машиністку цього крану, громадянку 1962 року народження, – розповіла помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв’язках з громадськістю Ірина Крупа.

Жінку з травмами різного ступеня важкості госпіталізували в одну з тернопільських лікарень. Рятувальників на місце аварії не викликали, виїжджала оперативна група управління Держслужби надзвичайних ситуацій в області. А от 6 пожеж за вихідні їхм таки довелось гасити. Ще одна сталась сьогодні вдосвіта. Погасили вчасно, тому на інші будівлі вогонь не поширився.

– Сьогодні близько 5 години ранку виникла пожежа в приватному підприємстві “Агроекологія”. Горіла зерносушка, наповнена насінням кукурудзи. Внаслідок пожежі пошкоджено покриття на площі 15 метрів квадратних і знищено 300 кг. кукурудзи, – каже Ірина Крупа.