![photo_2023-12-14 17.11.07](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-14-17.11.07-640x360.jpeg)
Тернопільщина підтримує наших захисників. 50 ударних FPV-дронів начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш передав бійцям 67 окремої механізованої бригади, які воюють в гарячих точках.
Безпілотники допоможуть нашим військовим ефективно знищувати техніку та живу силу російських окупантів. Вони здатні наздогнати та знищити майже будь-яку ціль.
А, найголовніше, ці прилади здатні зберегти життя наших захисників.
Усі дрони закуплені коштом обласного бюджету та вже протестовані бійцями в бою і готові до роботи.
Більше – у сюжеті.