Головна Головні 40 міліціонерів з Тернопільщини поїхали сьогодні служити на Схід

40 міліціонерів з Тернопільщини поїхали сьогодні служити на Схід

397

vlcsnap-2014-08-05-17h57m06s136Тернопільських міліціонерів, які служать в зоні АТО, замінять інші. Сьогодні зведений загін із 41 правоохоронця відправився нести службу на Схід України у Донецьку та Луганську області. Ті ж, хто на війні вже кілька місяців, повернуться додому відпочивати. Усім необхідним, запевняє керівництво міліції, бійці забезпечені. У цьому допомагала і міська влада і волонтери. Проводжали міліціонерів родичі, друзі і наша знімальна група.

Вони защіпають ґудзики на новенькій формі та шикуються у стрій. На плечі автомат, на передпліччі жовто-блакитний стяг. Шостий зведений загін правоохоронців Тернопільщини, сформований переважно із добровольців, вдруге їде на АТО.

– Їдем пока попередньо на Схід України в місто Ізюм, там дислокація наша, а дальше вже за вказівкою керівництва АТО будемо діяти тільки за їхніми вказівками, – розповідає командир зведеного загону Андрій Казновецький.

На передову, розповідає керівництво, цих міліціонерів не відправлятимуть. У них задачі інші.

– Основна задача для правоохоронців, які виїжджали – це підтримання правопорядку в місцях дислокації і несення служби на блокпостах. У випадку нагальності вони залучаються для зачистки населених пунктів, районних центрів, – говорить начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук.

Міліціонерів забезпечили військовою амуніцією першої необхідності. До цього долучились волонтери і міська влада.


– Сьогодні для тих, хто вирушує в ротацію, ми передали саперні лопатки, плащ-палатки, передали бронежилети, берци, інше обладнання, яке є необхідним. На превеликий жаль нема в достатній кількості в наявності всього необхідного обладнання, є таке, яке потрібно чекати тижнями, тому те, що є готове – передаєм вже, решта, що буде докупатись – буде передаватись додатково, – перелічує міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коли Наталін чоловік вперше їхав на АТО, вони навіть посварились. Дуже вже їй не хотілось, аби він їх залишав. Тепер розуміє – це обов’язок перед державою та, перш за все, перед собою. Сьогодні відпускає вдруге. Розповідає, що особливо за татком сумує маленький син.

– Принесе мені телефон: тато! Я дзвоню до чоловіка, а малий починає зразу тату, тату. Нічого не каже, просто тату. Бачить фотографію і такий сумний так сяде і: тааато.

Служитимуть в зоні АТО міліціонери шостого зведеного загону Тернопільщини аж до вказівки начальства. Така надійде не швидше, як за місяць.

– Настрій бійців бойовий, всі готові захищати суверенітет України і цілісність держави, – каже командир зведеного загону Андрій Казновецький.

Ще 80 співробітників міліції готують. Вони будуть виїжджати для несення служби безпосередньо в Донецькій області.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here