Головна Головні 38-річний чоловік втопився в селі Гриньки Лановецького району

38-річний чоловік втопився в селі Гриньки Лановецького району

626

Ще одна смерть на воді. 38-річний чоловік втопився в селі Гриньки Лановецького району в орендованому ставі. Чоловік був у нетверезому стані, кажуть рятувальники. Їх допомога знадобилася й на Тернопільському ставі. Там у вівторок врятували 18-річного хлопця. Рятувальники Тернопільщини вкотре просять мешканців області дотримуватись правил безпеки поведінки на воді.

38-річний чоловік пірнув на 6-метрову глибину в орендованову ставку села Гриньки Лановецького району. Він проплив, за словами очевидців, 20 метрів від берега і потонув. Рятувальники близько 20-ї години підняли тіло потопельника на поверхню. Допомога рятувальників у вівторок потрібна була й на Дальному пляжі Тернополя.

– Водолаз Козак Віктор Михайлович дістав з поверхні води юнака, який мав десь 18 років, його доставили до берега. Юнак почав тонути. Він був з надувним рятувальним кругом, який здувся, його почало нести в сторону причала, де глибина більша 4 метрів, а ще при перепаді температур, в нього почалися корчі. Але дякуючи Богові і водолазу Козаку вдалося врятувати даного чоловіка, – розповідає начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини Василь Козак.

Купатися при різкому перепаді температури, коли то спекотно, то холодно, вкрай небезпечно, попереджають рятувальники. Про це свідчить сумна статистика. Якщо за 6 місяців цього року в області на воді загинуло 16 людей, то лише в липні втопилося вже чотири мешканці Тернопільщини.

– На даний час ми вже маємо 20 чоловік, які загинули на водоймах області. Ми далі закликаємо, щоб люди не виходили і не купалися в невідведених місцях. Закликаємо також органи місцевого самоврядування, щоб все таки звернулися до тих орендарів ставків, власників водойм, які мають забезпечити безпеку людей на воді, вони повинні виставляти там рятувальні пости, вони повинні нести охорогну по забезпеченню безпеки на цих водоймах, – каже василь Козак.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here