Головна Головні 36 протирадіаційних укриттів та 55 сховищ є у Тернополі

36 протирадіаційних укриттів та 55 сховищ є у Тернополі

282

vlcsnap-2014-07-30-17h17m01s21936 протирадіаційних укриттів та 55 сховищ є у Тернополі. Вони наразі далеко не в ідеальному стані. За останні 20 років до них ніхто й не заглядав. Проте вони готові приймати людей, дати необхідний захист, запевняють в Тернопільській міськраді. Об’єкти забезпечили паливно-мастильними матеріалами, влада наразі веде перемовини з об’єктами торгівлі, щоб визначити запас продуктів, необхідних для забезпечення життєдіяльності міста.

Понад 90 протирадіаційних укриттів та сховищ в Тернополі можуть одночасно вмістити майже 30 тисяч людей. Ось такі сховища знаходяться на підприємствах різних форм власності. Найперше вони передбачені для працівників цих підприємств. Мешканці житлових будинків, у випадку небезпеки, повинні ховатися у підвалах, підземних парковках та гаражах.

– Враховуючи ту ситуацію, яка сьогодні є в Україні, управління з надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради працює в посиленому режимі. Усі 91 об’єкти приведені у повну готовність. Крім того вже забезпечений необхідний резерв паливно-мастильних матеріалів: солярки, бензину на випадок крайньої ситуації. Зараз ведуться перемовини з об’єктами торгівлі для того, щоб визначити їх оборотний запас продуктів харчування, які першочергово необхідні для забезпечення харчування і життя міста. Тобто, ми готові до будь-яких ситуацій, які будуть розгортатися, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Про надзвичайну ситуацію тернополян повідомляють сирени. Такі звукові сигнали розташовані у всіх мікрорайонах міста. Почувши сирену, потрібно негайно увімкнути радіо чи телебаченням, там буде сигнал “Увага всім” і повідомлення про те, що сталося і як себе поводити.


– Ви, якщо почули сигнал, включаєте телевізор, слухаєте інформацію, ділитеся тією інформацією з сусідами, якщо вони не почули. Якщо є повідомлення, що Вам треба покинути житлову квартиру або місце, де Ви знаходитеся, берете документи, необхідний запас одежі і виходите в те місце, яке буде вказане в повідомленні. При тому як Ви виходите з дому, Вам необхідно закрити всі вікна, перекрити газ, воду, якщо якась надзвичайна ситуація, щоб менші втрати були в квартирі, – пояснює в.о. начальника управління надзвичайних ситуацій Тернопільської міськради Андрій Поліщук.

Якщо сигнал тривоги застав вас в транспорті чи у громадському місці, необхідно уважно і спокійно вислухати повідомлення, визначитись, де поблизу знаходиться укриття і якнайшвидше добратися і заховатись в ньому. Якщо ви на роботі, потрібно виконувати розпорядження керівника. Головне – зберігати спокій і порядок.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here