![vlcsnap-2017-06-16-19h39m24s784](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2017/06/vlcsnap-2017-06-16-19h39m24s784.jpg)
Вже 30 випадків захворювання на кір зареєстрували на Тернопільщині цього місяця. Вік хворих – від чотирьох до п’ятдесяти років. Це мешканці Бучацького, Борщівського, Чортківського та Збаразького районів. За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні від початку року вже зареєстровано 735 випадків кору, з них – 536 – це діти та підлітки. Епідеміологи радять щепитися від кору, адже ця хвороба небезпечна своїми ускладненнями, серед яких запалення легень та мозку.