Головна Анонс 3 березня на TV-4 прямий ефір із Тернопільським міським головою Сергієм Надалом

3 березня на TV-4 прямий ефір із Тернопільським міським головою Сергієм Надалом

522

16369nadal_0813_n2Чого чекати Тернополю цього року? На що вистачить грошей в бюджеті, як розвиватимуться освіта, медицина, ЖКГ, які дороги, двори відремонтують, скільки відкриють нових дитячих садочків,  спортивних майданчиків, чи багато земельних ділянок вже отримали учасники АТО, як тернополяни допомагають на Сході.

Про це та чимало іншого говоритимемо з міським головою Тернополя Сергієм Надалом у прямому ефірі, завтра о 20 годині. Телефон студії 43-41-00. Свої запитання можете залишати у коментарях.

Коментарі

4 КОМЕНТАРІ

  1. знаємо, що ви заборонили кататись молодьожі біля памятника шевченку. але це було чи не єдине місце, де ми могли покататись. культура скейтерства є показником розвинутості міста, закордоном скрізь катаються і це дуже поширено. мольдь не проти там не кататись, але де це робити? чи не планують збудувати в місті, бажано не на окраїні, якийсь майданчик для екстремальних видів спорту????

  2. Чому дерева якось так обрізають, вони ж як пеньки виглядають!!!! Це негарно!

  3. доброго дня!я проживаю по вулиці к.савури 3. до мого вікна приєднаний дах ЖЕКу,і там зараз побудували дім 3-х поверховий.від мого вікна до цього дому не більше 10-ти метрів.я живу як в льоху,світло і сонце до моєї кімнати не доходить (гуртожиток).Нам на добудову дозволу не дали.в мене мала дитина з вікна видно тільки стіну.ціле літо шум і страшна пилюка від будови,дитина не спала.але саме головне більшість людей були проти але вони всерівно побудувались,чому так ?нам порадив забудовник будувати не законно але ми відказались,сподіваючись на компенсацію.чому мені не можна добудувати якихось 20 кв.м,а тим хто має гроші і звязки можна все?забудовник мав зробити благоустрій-пластикові вікна на коридорі,але поставили ті вікна лише на тих поверхах хто був з наи за одне,кому ця будова не заважала.де справедливісь?Так не можна поступати з бідними людьми…

  4. Пане Сергію, в сусідніх обласних центрах з’являються на будинках штампи “Укриття”, біля тих підвалів, що придатні для евакуації населення. В нас, таке враження, активний лише альфа-забудовник пан Гуда за вашого сприяння і ще кілька будівельних активістів, а питання безпеки міста і населення ігнорується повністю. Прошу прозвітувати, скільки сховищ є готовими прийняти людей (у нас в країні РІК йде війна!), які сховища закріплені за якими житловими будинками – список вулиць чи схеми – де все це?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here