![IoTE9xdzQGa0QMwn17pg4ixGj09AeRviMKI5qxyn](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/IoTE9xdzQGa0QMwn17pg4ixGj09AeRviMKI5qxyn-640x352.jpg)
Вже цієї суботи, 29 жовтня, тернопільська “Нива” зустрінеться з івано-франківським “Прикарпаттям”. Матч відбудеться на міському стадіоні імені Романа Шухевича. Початок зустрічі о 12 годині. Це вже десятий тур Чемпіонату України з футболу серед команд клубів Першої ліги.
В цю суботу гра між “Нивою” та “Прикарпаттям” буде без глядачів, проте пряму трансляцію матчу ви можете переглянути на телеканалі TV-4 та на нашій сторінці у фейсбук.
Генеральний партнер показу – компанія Опілля Партнери показу – компанія Колумбус та Магазин-ательє «Територія взуття».