додому Головні 29-річницю виведення військ з Афганістану відзначили мітингом-реквієм у Тернополі

29-річницю виведення військ з Афганістану відзначили мітингом-реквієм у Тернополі

1415

29-річницю виведення військ з Афганістану відзначили мітингом-реквієм, сьогодні,15 лютого, у Тернополі в парку Національного відродження. Під час події також вшанували учасників бойових дій на території інших держав. Покласти квіти до пам’ятника ” Воїнам-Афганцям” прийшло декілька десятків людей.

Афганці Тернопільщини – це воїни-інтернаціоналісти, котрі у період з тисяча дев’ятсот сімдесят дев’ятого року до тисяча дев’ятсот вісімдесят дев’ятого воювали в Демократичній Республіці Афганістан, у складі сорокової армії обмеженого контингенту радянських військ. Майже три тисячі  осіб з Тернопільської області були учасниками збройного конфлікту в Афганістані, кажуть фахівці. З нагоди двадцять дев’ятої річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Тернополі провели мітинг-реквієм.

На мітинг-реквієм прийшли небайдужі тернополяни, військовослужбовці, учасники громадських організацій, представники тернопільської міської, районної та обласної влади і духовенство. Під час події, відбулася панахида за душі померлих воїнів їх вшанували хвилиною мовчання, а також учасники дійства поклали квіти до підніжжя пам’ятника “Воїнам-Афганцям”.