![kitbat](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/kitbat-640x425.jpg)
Зважаючи на зростання температури повітря та з метою забезпечення ефективного використання енергоносіїв, 29 березня завершиться опалювальний сезон. Відповідне рішення прийняла Тернопільська міська рада.
Жителям Тернопільської міської територіальної громади, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою опалення, рекомендували закінчити опалювальний період з 29 березня 2024 року.