Головна Головні 27 вулиць на масиві Новий Світ у Тернополі залишились без газопостачання

27 вулиць на масиві Новий Світ у Тернополі залишились без газопостачання

250

27 вулиць на масиві Новий Світ у Тернополі, а також дві адмінбудівлі – фіскальна служба та облдержадміністрація – сьогодні залишились без газопостачання, у центральній частині міста впродовж дня газ подавався під зниженим тиском. Причина – витік газу на вулиці Чехова. Від ранку тут працювали аварійні бригади “Тернопільміськгазу”.

Про запах газу на вулиці Чехова мешканці вулиці повідомили ще вчора ввечері. Сьогодні з десятої години ранку тут працюють ремонтні бригади, аби швидко ліквідувати аварійну ситуацію і відновити газопостачання.

У “Тернопільміськгазі” вирішили докласти усіх зусиль і залучити достатньо людей та техніки, аби за якомога коротший термін виконати роботу. У зв’язку з аварією будинки на 27 вулицях масиву Новий Світ залишились без тепла. У центральній частині міста тиск газу впродовж дня був знижений.

– На даний час проводяться роботи по ліквідації аварійного витіку газу на підземному газопроводі середнього тиску по вулиці Чехова. Працює зараз бригада. Думаємо, до 3-4 години усунемо всі витіки газу і проведемо пуск газу на об’єкти міста Тернополя, – розповідає головний інженер ПАТ “Тернопільміськгаз” Володимир Даткун.

Через аварію на газопроводі довелось частково перекрити рух транспорту по вулиці Чехова. Ремонтні роботи дещо ускладнювали погодні умови.

– Ми рішили поміняти цей аварійний участок на новий газопровід поліетиленовий. Працює бригада більше 10 чоловік, а також спецтехніка, зварники і монтажники – каже Володимир Даткун.

Аварійні ситуації на газопроводах – непоодинокі, кажуть у “Тернопільміськгазі”. Все – через старі комунікації та зношеність труб. Негайно повідомляти про запах газу на вулицях міста у відповідні аварійні служби просять тернополян у “Тернопільміськгазі”.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here