додому благоустрій 27 червня ремонтуватимуть вул. Живова. Схему руху транспорту змінять

27 червня ремонтуватимуть вул. Живова. Схему руху транспорту змінять

288

У Тернополі продовжують ремонтувати дороги. Нині верхній шар асфальту стелили на вулиці Коновальця – від проспекту Степана Бандери до вулиці Рєпіна. Цю ділянку дороги водії об'їжджали вулицею Польового та однією смугою вулиці Коновальця. Завтра, 27 червня, ремонтуватимуть вулицю Живова. З 9 до 20 години перекриють рух транспорту від вулиці Перля до Оболоня. Тому схему руху транспорту, в тому числі і громадського, на завтра змінили.

Сьогодні на вулиці Коновальця, від проспекту Степана Бандери до вулиці Рєпіна, завершили класти верхній шар асфальту. Одночасно ремонтували автошляхи на вулицях Білецькій, Київській та об'їзну дорогу Тернополя. На черзі – вулиці Пирогова, Крушельницької, Купчинського та Корольова, їх капітально ремонтуватимуть наступного тижня.

– На капітальний ремонт наразі підрядник отримав певну суму коштів, яка забезпечить і дозволить виконати ці роботи, які я перерахував. З поточним ремонтом трохи гірше, ситуація складніша, але надіємось, що все-таки вийдемо з цієї ситуації, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Завтра, 27 червня, комунальники запланували ремонтувати вулицю Живова, тому ділянка дороги від Перля до кінця Оболоня буде поністю перекрита, а схема руху громадського та легкового транспорту – змінена.

– Тролейбус №3, який з'єднує Микулинецьку та центр міста, за відсутності розвороту функціонувати не буде взагалі. П'ятий тролейбус з Дружби проходитиме центром міста без заїзду на автовокзал та ринок. Тролейбуси номер вісім та дев'ять будуть виконувати рейси до обласної філармонії і далі з розворотом назад у свої мікрорайони. Щодо автобусів, то ми продумали, що ті маршрути, які мають кінцеву зупинку "Автовокзал" чи "Ринок", проходитимуть вулицею Острозького потім з розворотом перед перехрестям з вулицею Оболоня, – каже заступник начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міськради Олек вітрук.

Тернополян, які їхатимуть із центрального ринку, просять підходити до перехрестя вулиці Перля та Оболоня, автобуси зупинятимуться там. П'ятий та тридцять перший маршрути, які їдуть у напрямку Березовиці через Танцорова та Живова, завтра курусватимуть центром міста і вулицею Острозького, не повертаючи на ринок. Крім того, комунальники звертаються до водіїв з проханням не паркувати автівки на тих ділянках дороги, де передбачений ремонт, та у заборонених місцях. Залишені автомобілі та пошук їх власників, каже Олег Вітик, часто надовго затримують роботу дорожників.