додому суспільство 25 січня – позачергова сесія Тернопільської облради

25 січня – позачергова сесія Тернопільської облради

299

Завтра, у суботу, 25 січня, відбудеться позачергова сесія Тернопільської обласної ради, на якій, найперше, говоритимуть про створення Народної ради – альтернативного органу обласній державній адміністрації. Про це повідомили сьогодні на народному віче у Тернополі. Віче розпочалось традиційно о сімнадцятій на Театральному майдані, далі його учасники перейшли під стіни Тернопільської ОДА.

Людей на вечірнє віче прийшло кілька сотень. З поміж іншого, їм повідомили про те, що у суботу 25 січня в Тернополі проведуть позачергову сесію обласної ради.

Василь Хомінець, голова Тернопільської облради: "Я сьогодні звертаюся до вас, а через вас звертаюся до кожного депутата обласної ради зокрема, що присутність на завтрашній сесії обласної ради – це його підтримка громади Тернопілля. Його відсутність – це підтримка діючого режиму. І, я думаю, що ми маємо знати ім'я кожного цього депутата".


Початок сесії облради призначили на 14 годину. Головним питанням депутати планують зробити створення Народної ради, яка б стала альтернативою до обласної державної адміністрації, керівництво якої призначає Президент. Присутніх людей на віче, на сесію також запросили.