додому Головні 25 посмертних нагород батькам, дружинам та дітям полеглих захисників України вручили у...

25 посмертних нагород батькам, дружинам та дітям полеглих захисників України вручили у Тернополі

459

Вони героїчно загинули під час виконання бойового завдання. 25 посмертних нагород батькам, дружина та дітям полеглих захисників України вручили у Тернополі. Церемонію нагородження провели в Державному архіві Тернопільської області. Там побувала і наша знімальна група

Олена та Теодозій – батьки захисника з Тернопільщини. Їхній син 37-річний Ігор Рожук ще у 2022 році добровольцем пішов на війну, щоб захищати суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

“В 14 році він вже хотів, але ми його стримали. А тепер вже пішов. Ми чекали тільки і молилися, і так біда сталася”, – розповів Теодозій Рожук, батько загиблого Героя України.

Ігор загинув 28 серпня 2022 року під час бойового завдання. У день смерті чоловік ще встиг зателефонувати до батьків.

“Він був на нульовці. Я знаю, що не дзвонять з нульовки. 7 година дивлюся Ігор. Кажу: “Синуля, а що ти там?” А він: “Мам, та тут трошки тихше”. Так поговорили.. І на третій день нам подзвонили, що Ігор загинув”, – ділиться з нами Олена Рожук, матір загиблого Героя України.

Ігор, як і інші захисники з Тернопільщини, які загинули на війні, тепер для багатьох є прикладом мужності, стійкості та честі. 25 посмертних нагород вручили батькам, дружинам та дітям полеглих військових у Державному архіві Тернопільської області.

“Дякую кожному з вас, батькам, за те виховання, яке ви дали своїм дітям. За те виховання, яке сформувало в них справжнього громадянина, свідомого і готового брати на себе відповідальність”, – звернувся до присутніх Віктор Устенко.

Герої не вмирають. Вони завжди будуть в наших серцях.