додому Головні 24 та 25 жовтня у частині Тернополя не буде води

24 та 25 жовтня у частині Тернополя не буде води

1084

24 та 25 жовтня у частині Тернополя не буде води. Це пов’язано з плановим промиванням водопровідних мереж, пояснюють у комунальному підприємстві “Тернопільводоканал”. Від 00 годин 24 жовтня до 24 години 25 жовтня буде припинено водопостачання частини Тернополя, а також довколишніх сіл.

Упродовж двох днів – у понеділок, 24 жовтня та у вівторок 25 жовтня – без води будуть мешканці мікройонів «Пронятин», «Кутківці», «Дружба», «Східний», «Сонячний », «Аляска», «Канада», «Березовиця», вулиць Глибока, Малишка, Дівоча, Польова, Сонячна, Новосонячна та довколишніх сіл Івачів Горішній, Івачів Долішній, Чистилів, Плотича, Гаї Шевченківські, Гаї Чумакові, Біла, Петриків та Байківці.

– Починаючи від ранку 25 жовтня – це середа, в окремих точках розподільчої мережі цих мікрорайонів і сіл може з’являтися вода з підвищеним вмістом хлору, а отже вона не є придатною для вживання в питних цілях та приготуванні їжі. З пониженим тиском вода подаватиметься у помешкання жителів вулиць Оболрня, Бродівська, – розповідає фахівець зі зв’язків з громадськістю КП “Тернопільводоканал” Наталя Чорна.

З пониженим тиском вода подаватиметься у помешкання жителів вулиць Оболоня, Бродівська, Лук’яновича, Стадникової, Чернівецька, Клінічна. З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів «Новий світ» і «Старий парк», вулиць Текстильна, промислова зона вулиці Поліська та будинки з непарною нумерацією проспекту Злуки.

– У період відсутності води в мережах також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов. Зокрема, це заміна пожежних гідрантів, заміна запірної арматури на вузлових місцях мережі, виконання робіт із підключення новозбудованих об’єктів. Цілком відновлено водопостачання Тернополя та навколишніз сіл буде уже вранці 26 жовтня, – каже Наталя Чорна.

Адміністрація комунального підприємства “Тернопільводоканал” просить вибачення у тернополян та мешканців прилеглих сіл за тимчасові незручності і радять запастися водою у достатній кількості, адже деякий час після включення її можна буде використовувати лише в технічних цілях.