додому Головні 24 лютого двоє військових з Тернопільщини повернулися додому з полону

24 лютого двоє військових з Тернопільщини повернулися додому з полону

396

Наші – вдома! 24 лютого двоє військових з Тернопільщини повернулися додому з полону. Володимира Боднара та Ігоря Замороза рідні чекали майже два роки. Виснажені, але з посмішкою бійці обіймали своїх матерів, жінок та дітей. Подробиці емоційної зустрічі – далі!

Військовослужбовець Ігор Замороз потрапив у полон до рашистів у червні 2022-го. Той день мама бійця згадує, як страшний сон.

“Я його знайшла через два дні. Викинули росіяни відео і я так дивилась на них. 40 наших стояли в підвалі. Я це відео дивилась може сто разів”, – згадує пані Марія, мама Ігоря Замороза.

За два роки полону надії на те, що Ігоря справді зможуть обміняти, у рідних вже не було.

“Хоч би раз почути голос, більше нічого не хочу. Хочу почути те слово”, – каже його мама.

Все змінив щасливий дзвінок. Сина обміняли. Ігор вдома!

“Плач, крики були”, – додала пані Марія.

“Все, що мріялось: поїхати додому і побачити сім’ю. Діти так змінились, не мало часу пройшло. Все буде добре, перемога за нами. Україна вистоїть”, – сказав нам звільнений з полону Ігор Замороз.

24 лютого з полону до Тернопільщини повернувся також Володимир Боднар. Зустрічати Героя приїхала матір.

“31 січня я їхала на ринок. І дзвонять до мене, що полонених відпустили. Я думаю, що певно мого сина там нема. Але в магазині вже мені інші дзвонять і кажуть: ваш син повернувся з полону. Я почала дуже плакати”, – поділилася з нами матір Володимира пані Галина.

На питання про що найбільше мріяв, коли був в полоні, Володимир відповів: “Побачити рідних і обійняти їх.”

Нагадаємо: щоб повідомити Національне інформаційне бюро при Мінреінтеграції про потрапляння людини у ворожий полон, потрібно зателефонувати на цілодобову гарячу лінію за номером: 16-48 чи скористатись чат-ботами у Telegram або Viber. Також можна заповнити онлайн-форму на сайті НІБ. Для дзвінків з-за кордону діє номер: +38 (044) 287-81-65.