Головна Головні 220 кілометрів впродовж 9 днів із Самбора до Зарваниці долатимуть родини мігрантів...

220 кілометрів впродовж 9 днів із Самбора до Зарваниці долатимуть родини мігрантів з 14 до 23 серпня

384

220 кілометрів впрvlcsnap-2015-08-12-13h39m39s88одовж дев’яти днів із Самбора до Зарваниці долатимуть родини мігрантів з 14 до 23 серпня. В Марійсьому духовному центрі відбудеться десята ювілейна Міжнародна піша проща родин мігрантів. Люди проходитимуть трьома областями: Львівською, Івано-Франківською, Тернопільською. Участь у прощі можуть взяти не тільки представники родин, яких торкнула проблема міграції, але й усі охочі.

Пізнати себе глибше через фізичне випробування та духовно збагатитись через молитву та Таїнства родини мігрантів матимуть змогу під час десятої ювілейної Міжнародної прощі у Зарваниці. Піша проща – це своєрідна духовна мандрівка. Люди впродовж дев’яти днів долатимуть двісті двадцять кілометрів через три області: Тернопільську, Івано-Франківську та Львівську. Розпочнеться піша хода чотирнадцятого серпня від Самбора прочани йтимуть до Зарваниці.

– Йдуть люди, щоб випросити ласки в Бога, щоб він допоміг нам, нашому суспільству жити по іншому, щоб ці мігранти вже нікуди не їхали, щоб люди могли жити в Україні, щоб батько і мати разом виховували своїх дітей і мали можливість їх прогодувати, – каже  прес-секретар Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ, отець Олег Харишин

Традиційно на прощу приїжджають люди з різних куточків світу, щороку їх кількість збільшується, каже отець Олег Харишин. Долучитися до прощі можуть не лише родини мігрантів, але й всі охочі. Мета прощі родин мігрантів – духовно відновити сімейні цінності, вимолити в Бога ласку, аби українські родини зміцніли.

-Ми знаємо, що Бог робить чуда, ми знаємо, що він доповнює те, що ми не можемо зробити. Що Господь якщо бажає і хоче може дійсно тій людині, яка проявляє глибоку віру дійсно допомогти і ті рани, які завдані сімейному життю – вигоїти. Тому ті матері, батьки, діти, члени родин мігрантів йдуть на цю прощу, бо відчувають ці рани в своєму серці і хочуть щоб Пресвята Богородиця направду їм допомогла. Тому ті люди, які відчувають таку потребу можуть зголошуватися, – каже  прес-секретар Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ, отець Олег Харишин

Розпочнеться духовна мандрівка родин мігрантів Святою Літургією в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Самборі, далі люди йтимуть за маршрутом: Самбір, Городище, Грушів, Меденичі, Жидачів, Ходорів, Рогатин, Бережани, Підгайці, Золотники, Зарваниця.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here