![c447914-39-main](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/c447914-39-main-640x359.jpg)
21 жовтня декілька мікрорайонів Тернополя залишаться без водопостачання. Про це повідомляє “Тернопільводоканал”.
“У зв’язку з переключенням нової мережі на вулиці Чернівецькій, 21 жовтня з 9 до 21 години спостерігатиметься низький тиск води на верхніх поверхах будинків по вулиці Чернівецькій, у мікрорайонах “Дружба”, “Кутківці”, “Пронятин”. У будинках №№ 25-46 (приватний сектор), 63, 64 на вулиці Чернівецькій доведеться припинити водопостачання”, – йдеться у повідомленні.
Жителів Тернополя перепрошують за тимчасові незручності й просять запастися водою.