додому Головні 2,8 тисячі українських вантажівок стоять на кордоні з Польщею: польські перевізники страйкують

2,8 тисячі українських вантажівок стоять на кордоні з Польщею: польські перевізники страйкують

741

Про це представник ДПСУ повідомив у ефірі телемарафону “Єдині новини”.

“Станом на ранок у чергах близько 2 800 вантажних транспортних засобів. Бачимо певне збільшення навіть у порівнянні з попереднім днем. Найбільше в пункті пропуску “Краківець”, десь 1 200 вантажівок, у “Ягодин” — 1 100 і навпроти “Рава-Руської” — 500″, — розповів він.

Як зазначив речник, через те, що ці три напрямки фактично заблоковані, то лише по кілька вантажівок на годину пропускають через кордон.

За словами представника ДПСУ, перевізники почали обирати інші маршрути, тож спостерігається скупчення автівок й на інших пунктах пропуску. Зокрема Шегині, де перебувають близько 1 200 вантажівок.

“Сподіваємося, що ця ситуація вирішиться якомога швидше, але пам’ятаємо, що учасники акції зазначали, що їхні дії будуть довготривалими, як мінімум до кінця року. Поки що дії, які вживає Україна, зокрема й перемовини, щоб знайти компроміс, польська сторона не йде на це“, — вказав спікер.

Демченко наголосив, що автобуси та легкові транспортні засоби можуть вільно перетинати кордон і для них рух не блокується.