додому Новини 15 тисяч гривень, виділених на будівництво дитячого майданчика, розтратили посадовці

15 тисяч гривень, виділених на будівництво дитячого майданчика, розтратили посадовці

469

bydzhetНа місці дитячого майданчика досі ростуть дерева, а з бюджету селищної ради ще в листопаді минулого року зникли 15 тисяч гривень, передбачених на його будівництво.

Факт зловживання бюджетними коштами задокументували співробітники сектору боротьби з економічною злочинністю Монастириського райвідділу внутрішніх справ. Причетними до розтрати 15 тисяч гривень виявилися посадові особи Коропецької селищної ради та приватний підприємець, який мав виконати роботи з облаштування дитячого майданчика.

– Тривогу забили активісти селища, – розповів начальник монастириської міліції Андрій Гожій. – Люди довго оббивали пороги районної влади, аби нарешті збудувати на території дитячого садка відпочинкову зону для малечі, і коли гроші нарешті були виділені, з нетерпінням стали чекати  на будівництво.

Та наприкінці минулого року стало відомо, що акти виконаних робіт уже підписані, бюджетні гроші перераховані на рахунок приватного підприємця, а майданчик так і не почали будувати. Тому звернулись до правоохоронців. Виявилось, що посадові особи Коропецької селищної ради, домовившись із приватним підприємцем, який мав бути виконавцем робіт,  привласнили 15 тисяч гривень.

За фактом привласнення, розтрати чи заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (частина друга статті 191 ККУ) порушено кримінальне провадження. Карається такий злочин обмеженням волі або ув’язненням  на термін до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області