додому суспільство 15 квітня нагороджуватимуть переможців конкурсу імені Володимира Лучаковського

15 квітня нагороджуватимуть переможців конкурсу імені Володимира Лучаковського

436

15 квітня в Українському домі «Перемога» нагороджуватимуть переможців конкурсу імені Володимира Лучаковського. Міська рада закликає мешканців пропонувати кандидатури людей, які докладають найвагоміших зусиль для розвитку міста. Переможців визначатиме експертна рада. Кандидатури можна подавати до 9 квітня.

   
Кращих тернополян відзначатимуть у двох номінаціях – "Вклад в історію" та "Майбутнє створюється сьогодні". У першій обиратимуть тих, хто найбільше вплинув на розвиток міста. У другій – хто доклав вагомих зусиль до інноваційного технологічного, суспільного та культурного розвитку обласного центру.
 
Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Вже сьогодні до 9 числа можна подавать заявки від громадських організацій. Вже сьогодні на скільки мені відомо поступило від "Атріума", від спортивної школи, готується подання від "Пласту", подання від управління культури, п"ять подань поки є на сьогоднішній день. Але це дійсно достойні, гідні люди, які працюють на благо міста Тернопіль".
 
Свої пропозиції стосовно номінантів премії імені Володимира Лучаковського можуть вносити громадські організації, редакції засобів масової інформації і вищі навчальні заклади. Обиратиме переможців експертна рада.
 
Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Я вам скажу, що це досить така почесна премія, яка кожному тернополянину буде на спогади дітям і правнукам". 
 
15 квітня в Українському домі «Перемога» нагороджуватимуть переможців конкурсу імені Володимира Лучаковсього. А пропонувати кандидатури можна до 9 квітня у відділ стратегічного планування та розвитку Тернополя або на електронну адресу premiyamisto@gmail.com.