Головна Головні 15 кримчан звернулися у пошуку роботи до Тернопільського обласного центру зайнятості

15 кримчан звернулися у пошуку роботи до Тернопільського обласного центру зайнятості

428

15 кримчан звернулися у пошуку роботи до Тернопільського обласного центру зайнятості. Семеро уже знайшли роботу на Тернопільщині. У центрі зайнятості розповідають, знайти роботу кримчанам на Тернопільщині можна, біженцям ідуть назустріч, для кожного – індивідуальний підхід.

Звертаються у центр зайнятості кримчани різних спеціальностей. Захотів працевлаштуватися навіть священик з півострова, тож про вакансію працівники ведуть мову з єпархією. Загалом, пояснюють у центрі зайнятості, лояльні до кримчан і роботодавці. Тож усі охоче допомагають біженцям.

– Якщо наші люди, то проблема, не завжди так легко знайти роботу, але якщо наші люди хоча би живуть на цій території, то ці взагалі приїжджають, може, до знайомих. Спочатку шукається, де можна жити тим людям, а потім вже і місце праці, – розповідає перший заступник директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександра Островська.

Шукають роботу на Тернопільщині кримчани ще з півострова. Вони телефонують за номером гарячої лінії в облдержадміністрації і наперед цікавляться, чи буде де в нашій області працевлаштуватись.

– До нас зверталися 6 уже людей. Для них ми знайшли прийнятні такі варіанти працевлаштування, дали контактні телефони роботодавців, де вони могли би бути працевлаштовані. Там науковий співробітник, викладач історії і політології, інженер, пекар, приватний підприємець. Для наукового співробітника в одному із навчальних закладів досягнуто домовленості про працевлаштування. Ця людина приїде, бо там ще є можливість отримати житло, бо  гуртожиток, і ця людина буде тут проживати, – каже Олександра Островська.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here