Головна Головні 15 інспекторів ДАІ Тернопільщини поїхали сьогодні у зону АТО

15 інспекторів ДАІ Тернопільщини поїхали сьогодні у зону АТО

439

vlcsnap-2014-07-23-19h56m28s11915 інспекторів, а це 5 екіпажів ДАІ Тернопільщини, поїхали сьогодні у зону АТО. Всі правоохоронці – добровольці. Їх чекає служба на щойно звільнених територіях Сходу України. Керівництво обласної міліції запевняє, що усі бійці повністю забезпечені бронежилетами, формою, взуттям та продуктами.

Ветеран міліції Петро Гутман сьогодні проводжав на Схід України сина. Про те, що старший інспектор дорожньо-патрульної служби Євген Гутман їде на війну, батько дізнався лише вчора. Вибір сина пояснює з трепетом у голосі, але по-чоловічому гідно.

– На кожне покоління приходить якесь життєве випробування. На них випало це, щоб забезпечити цілісність країни і громадський порядок в зоні АТО, – розповідає ветеран міліції, батько добровольця у зону АТО Петро Гутман.

Що входить у обов’язки наших міліціонерів на Сході добре знає майор Василь Сенюк. У нього за плечима місяць служби у Донецькій та Харківській областях. Офіцер розповідає, при виконанні поставлених завдань, було всяке, але додому повернулись усі 10 інспекторів з його загону.

– Несли службу на стаціонарному блок-посту Ізюм. Брали участь у зачистках. Також були в Красному Лімані Святогорську і у Слов’янську, – пояснює старший інспектор відділу організації роботи ДПС Василь Сенюк.

Схвильовані дружини та матері, трохи налякані діти, напутні слова командирів, благословення священиків та дощ у дорогу. 15 державтоінспекторів Тернопільщини добровольцями поїхали наводити лад у зоні АТО. А там їх допомога надзвичайно потрібна.

– Я спілкувався рано зі старшими груп. Частково “Грифон” і зведений загін поїхав на зачистку територій біля самого Донецька. Інші несуть службу на блок-постах біля Слов’янська. Задача кожен день мінається, – каже начальник УМВСУ в Тернопільській області  Василь Облещук.

Командири запевняють, бійці мають все необхідне. І дякують благодійникам та меценатам за допомогу у придбанні спорядження.

– Всі співробітники міліції, які від’їжджають на забезпечення правопорядку, забезпечення дорожнього руху на теренах Східної України, всі забезпечені відповідно і захистами, бронежилетами, формою, берцами, амуніцією. Ніхто не їде роздітий, – говорить Василь Облещук.

Війна на Сході не вщухає. Аби виконати поставленні завдання та повернутись з відрядження живими, міліціонери мають досвід, вміння, оснащення та мудрі батьківські поради.

– Бути згуртованими, обережними і побажання таке, щоб вернулись живі і здорові. І щасливої їм дороги. Будемо чекати тут на місці. Щоб всі вернулись живі і здорові, – радить Петро Гутман.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here