![vlcsnap-2021-12-14-17h26m05s027](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-14-17h26m05s027-640x360.jpg)
14 грудня в Україні вшановують пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У Тернополі до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи поклали квіти, а також відзначили тих, хто переміг у боротьбі з атомом.
14 грудня в Україні вшановують пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У Тернополі до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи поклали квіти, а також відзначили тих, хто переміг у боротьбі з атомом.