Головна Головні 13 родинами – переселенцями зі Сходу України опікуються в благодійному фонді “Карітас”...

13 родинами – переселенцями зі Сходу України опікуються в благодійному фонді “Карітас” у Тернополі.

344

vlcsnap-2014-08-29-18h04m27s177Тринадцятьма родинами – переселенцями зі Сходу України опікуються в благодійному фонді “Карітас” у Тернополі. Туди чи не щодня звертаються за допомогою. В Карітасі допомогають одягом, продуктами харчування, медикаментами.

-Подія, яка вразила всіх працівників. 9 осіб з Горлівки приїхали до нас, їх будинок розбитий, взагалі від нього нічого не залишилося. Вони приїхали в тому, що були вдіті. Всі працівники, все що могли позносили і продукти і одяг, щоб хоч чимось забезпечити на певний період ту родину, – каже Наталія Масник, соціальний працівник проекту Тернопільського благодійного фонду “Карітас”

Допомогти внутрішнім переселенцям, мешканцям зі Сходу може кожен. Продукти, медикаменти, постільну білизну, теплі речі, можна приносити в благодійний фонд “Карітас”, що на вулиці Замонастирська,1 в Тернополі.

В нас є така родина з Краматорська, багатодітна родина, вони ще очікують народження дитинки і вже батько прийшов до нас з таким зверненням, проханням, що потрібне ліжечко, такі найелементарніші речі на першу пору при народженні дитинки. Якщо в когось є така можливість, то будь ласка зголосіться, – каже Наталія Масник, соціальний працівник проекту Тернопільського благодійного фонду “Карітас”

Загалом Тернопільський благодійний фонд “Карітас” наразі опікується тринадцятьма сім’ями – переселенцями зі Сходу. Частина з них повертається додому. Зокрема з Тернополя до Слов’янська виїхало дві сім’ї.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here