![f3cc9cd9c3fe519dace17371a3b157392bb2f38a](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/f3cc9cd9c3fe519dace17371a3b157392bb2f38a-640x427.webp)
Юна українка Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги під час ракетного удару по вокзалу у Краматорську, візьме участь у Бостонському марафоні.
13 квітня дівчинка бігтиме на протезах, аби здійснити мрію захисника та продемонструвати всьому світові незламність українського народу. Історію дівчинки розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.
Мета Яни у Бостоні — благодійна. Це збір на спортивний протез для важкопораненого захисника, пацієнта UNBROKEN Ukraine, який втратив кінцівку на війні. Дівчинка воліє, аби він, як і вона, теж мав можливість бігати. Цю ініціативу підтримала Благодійна платформа dobro.ua, спільно з якою ми реалізуємо проєкт «Незламна Яна біжить заради захисника».