![TV4! ^_^ .3594.MXF_snapshot_00.00.528](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/TV4-^_^-.3594.MXF_snapshot_00.00.528-640x360.jpg)
Тернопільському обласному краєзнавчому музеї 110 років. З цієї нагоди в найбільшій скарбниці історичної спадщини нашого краю влаштували Всеукраїнську конференцію “Традиції краєзнавства: регіональний аспект”. Ця подія об’єднала науковців, краєзнавців, музейників та освітян не лише Тернопільщини, а й всієї України. Усі вони представили свої напрацювання про історію, звичаї та побут нашого краю.
Теперішній краєзнавчий музей був першим сховищем старожитностей на Тернопільщині. Накопичувати перші збірки тут почали ще з 1913 року. Сьогодні ж у музеї понад 230 тисяч матеріальних пам’яток. Найцікавіше про давні і нові дослідження, видатних постатей та фондові збірки обговорили на конференції.