додому АТО 11 вересня у Тернополі – День жалоби за загиблим командиром 2-ї роти...

11 вересня у Тернополі – День жалоби за загиблим командиром 2-ї роти батальйону «Айдар» Андрієм Юркевичем

1032

maxresdefault11 вересня у  Тернополі оголошено Днем жалоби. Тернопіль прощатиметься із загиблим командиром другої роти батальйону «Айдар» Андрієм Юркевичем.   На знак скорботи на спорудах на території міста будуть приспущені Державні прапори України та скасовано розважально-концертні заходи й спортивні змагання.

Тіло загиблого привезуть у Тернопіль 10 вересня ввечері, а 11 вересня о 12.00 в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відбудеться панахида. Далі траурна процесія вирушить пішою ходою до Микулинецького кладовища, де і поховають військового.

33-річний тернополянин Андрій Юркевич був активним учасником Революції гідності, рятував поранених на вулиці Інститутській 20 лютого, записався на Схід добровольцем. Побратими його знали також за позивним «Грізлі». Тернополянин разом з іншими айдарівцями потрапив у засідку, організовану терористами. Сталося це після оголошення перемир’я.

У сюжеті “Провінційних вістей” за 9 липня боєць “Айдару” Андрій  телефоном нам розповідав: хлопці тримаються, але просять про допомогу. Продуктами та одягом, кажуть, забезпечені, майже у всіх є і бронежилети.  Бійці потребують надійних кевларових касок. Але жодні засоби захисту не допоможуть, якщо ворог підійде впритул. Тому потреба №1 – засоби нічного бачення, тепловізори. Хоча б один на взвод. Це було останнє інтерв’ю Андрія Юркевича. Таким його і запам’ятаємо: сміливим, енергійним, турботливим. Вічна пам’ять герою…

11 вересня також проводжатимуть в останню путь ще одного Героя –   Руслана Степулу, мешканця села Костільники Бучацького району,  який служив в аеромобільній роті аеромобільно-десантного батальйону військової частини А0284. Йому був лише 31 рік.