додому Новини 105-ій окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ – 5 років

105-ій окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ – 5 років

672

105-ій окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ – 5 років. 27 червня 2018 року розпочалось формування бригади з метою участі особового складу у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України.

До створення бригади, чимало офіцерів, сержантів, солдат, уже мали військовий досвід, були причетними до оборони країни в різних військових частинах під час проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.

Цим досвідом вони ділилися із новобранцями, які вирішили стати на захист країни та склали основу тоді ще бригади кадру.

Командир 105 окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України, полковник Євген ФОМЕНКО привітав побратимів із річницею.

“Сьогодні ми у війні. У жорстокій війні, яка породжує смерть, знищуючи навколо усе живе. Бойовий шлях, на жаль, окроплений кров’ю наших побратимів. Завдяки їх самовідданості та жертовності чимало людей в мирних містах мають можливість жити та працювати, народжувати та виховувати дітей. Завдячуючи їм маємо Україну, але за це вони заплатили найдорожчу ціну, віддали своє здоров’я, життя. Пам’ятаймо про це. Вірю, що спільною працею ми здобудемо перемогу, очистимо нашу землю від ворога та об’єднаємо весь український народ на шляху до європейської інтеграції. Зичу кожному віри та впевненості в собі, сили та витримки. Разом до Перемоги!”