додому Головні 1 мільйон 200 тисяч гривень – таку суму збитків Бучацькому державному лісовому...

1 мільйон 200 тисяч гривень – таку суму збитків Бучацькому державному лісовому господарству завдали його працівники

578

1 мільйон 200 тисяч гривень – таку суму збитків Бучацькому державному лісовому господарству завдали його працівники. Нестачу було виявлено під час позапланової ревізії. Прокуратурою Тернопільської області завершено розслідування у даній справі. Покарання за такий злочин – 8 років позбавлення волі. Ще на вісімдесят тисяч гривень було завдано збитків Бережанському лісовому господарству через несумлінне ставлення лісника до своєї роботи, йому загрожує 3 роки за гратами.

– Зокрема вчора, 30.03 прокуратурою області скеровано обвинувальний акт щодо однієї особи Бережанського державного агропромислового підприємства – лісника, який обвинувачується прокуратурою в службовій недбалості. Зокрема, упродовж 2015-2016 років виявлено значну кількість порубок лісових насаджень, – розповідає заступник прокурора Тернопільської області Ігор Мукан.

Результати розслідування довели, що працівник лісництва несумлінно виконував свої службові обов’язки. А саме, не організував належну охорону лісу, і допустив незаконне вирубування дерев. І як результат – сума збитків лісовому фонду становить майже 80 тисяч гривень, кажуть в обласній прокуратурі.

– Крім цього, завершено розслідування ще одного кримінального провадження щодо Бучацького державного лісового господарства. Зокрема, досудовим розслідуванням встановлено, що під час ревізії виявлено на складі понад 1000 метрів кубічних лісової деревини. Завдані збитки – понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. Кримінальне провадження щодо нього за статтею 191 Привласнення і розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою, скеровано також до суду, – каже Ігор Мукан.

За привласнення та розтрату майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, порушникам загрожує позбавлення волі на 8 років. За халатне ставлення до роботи і допущення незаконної вирубки лісу, можуть позбавити волі на 3 роки. Загалом прокуратурою області зараз розслідується ще 4 кримінальних провадження щодо недобросовісних працівників лісового господарства. Усі вони – на стадії завершення.