додому АТО Зимові маскувальні халати і прапори України, яких потребують бійці АТО, шиють у...

Зимові маскувальні халати і прапори України, яких потребують бійці АТО, шиють у Тернополі

617

Зимові маскувальні халати і прапори України потребують бійці зони АТО. На цей запит від  волонтерів вже відгукнулися у Тернопільському училищі сфери послуг та туризму. Учні, які вивчають кравецьку справу, завершують шити замовлені речі. А тернопільські волонтери готуються відвезти допомогу українським бійцям на Схід.

Більше двадцяти полотнищ українського прапора та понад 80 білих маскувальних халатів, необхідних українським бійцям на передовій взимку, шиють учні Тернопільського вищого профтехучилища сфери послуг та туризму. Таке замовлення вони отримали від волонтерів, які безпосередньо доправляють допомогу у зону антитерористичної операції. Добровільно попрацювати для підтримки своїх захисників учні охоче зголошуються.

– Ми тут, в нас тут все мирно, ну і нема такого відчуття тривоги. Але всеодно десь всередині ми відчуваємо, що от є переживання і потрібно їм допомагати. Це є відчуття підтримки нашим воїнам, що вони там не самі, що навіть якщо ми не з ними на фронті, але всеодно ми про них турбуємось, – розповідає учениця Тернопільського ВПУ сфери послуг та туризму Олена Деревенська.

В училищі у співпраці з волонтерами вбачають користь не тільки для українських бійців, а й насамперед для свідомості своїх молодих вихованців.

– Я їм розказала історію, трагічну історію нашого героя з села Забойок, Капчура Андрія. Ми всі чули і в мене минулого року навчалася сестричка його, і це було дуже важко просто дивитися як та дитина страждає. Я розказала це дітям і діти з таким великим бажанням взялися за цю роботу, – каже майстер виробничого навчання Тернопільського ВПУ сфери послуг та туризму Інна Суп.

– Учні дуже добре розуміють, що в кожного з них, якщо не знайомий то односельчанин, родич, та й з рештою випускники нашого навчального закладу, перебувають на Сході аби боронити державний суверенітет України, – додає директор Тернопільського ВПУ сфери послуг та туризму Галина Грушко.

Минулого року на замовлення від волонтерів в училищі уже шили маскувальні халати і нашоломники, плели маскувальні сітки. Виконавши нинішнє завдання, кажуть, будуть готові до наступного.