додому освіта Зимові канікули у школярів Тернополя триватимуть з 30 грудня до 14 січня

Зимові канікули у школярів Тернополя триватимуть з 30 грудня до 14 січня

616

Два тижні відпочиватимуть тернопільські школярі під час зимових канікул – з 30 грудня до 14 січня. Останнім днем навчання мала б стати п'ятниця, 28 грудня. Проте у суботу, 29 грудня, школи відпрацюють за пропущені через негоду дні.  Субота учнів не надто обтяжить навчанням. В останній цього року навчальний день у тернопільських школах відбудуться новорічні карнавали. Дитячі садки міста працюватимуть у звичному режимі. Навчальні заклади у районах Тернопільщини початок канікул визначатимуть самі.

Тиждень, який триває – останній цьогоріч навчальний тиждень для тернопільських школярів. Щоправда завершальним навчальним днем замість п'ятниці буде субота, 29 грудня. Традиційно, цього дня замість уроків у школах відбуваються новорічні дійства. А далі – два тижні зимових канікул.

– Канікули починаються з 30 грудня до 14 січня. 14 січня – перший день навчання в другому семестрі в 2013 році. Дошкільні навчальні заклади працюють в звичному режимі, тому батьки не повинні хвилюватися, вони будуть мати можливість в будь-який дошкільний навчаьний заклад, – каже начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

Згідно з рекомендацією Міністерства освіти і науки України, а також обласного управління, зимові канікули мали б початись 26 грудня. Через снігопади минулого тижня навчання у школах кількох районах Тернопільщини, або ж в окремих сіл не було. Де два дні, а де й чотири. Тому тривалість та початок зимових канікул у кожному з навчальних закладів визначатимуть самі.