додому суспільство Зима тільки почалась, а черги у травмпункт вже ростуть

Зима тільки почалась, а черги у травмпункт вже ростуть

561

По снігу – до травмпункту. Сніжна зима тільки почалась, а черги до травматологів вже ростуть, кажуть медики і радять бути обережними на вулицях.

Пані Дарія чекає на прийом. У травмпункті – черга.

– Послизьнулася, якраз було непосипано піском.

– Де?

– На вулиці Мазепи.

Чи посипали тепер, жінка не знає. 2 дні через травму бедра лише на таксі. На щастя, каже, обійшлось без перелому. Декому пощастило менше.

Володимир Бебех, черговий лікар травмпункту лікарні швидкої допомоги Тернополя: "За сьогодні вже за 3 години чергування у нас було 6 переломів".

До напливу пацієнтів лікарі готові. Кажуть, відколи сніг, звернень побільшало. Змінились і травми. Влітку було більше ран, тепер – вивихів, переломів, забоїв. І радять, як не поповнити список постраждалих. Готуватись треба ще перед виходом на вулицю.

Володимир Бебех, черговий лікар травмпункту лікарні швидкої допомоги Тернополя: "Взуття. Взуття має бути не слизьке. Особливо жінок це стосується, вони люблять шпильки, каблучки. Уважнішим бути".

Та навіть у зручному взутті ловити гав не можна, особливо на схилах доріг. Лікарі радять ходити тротуарами без снігу або посипаними піском, а без зайвої потреби, взагалі на вулицю не йти. Хоча поки ситуація не критична. І сніг, який випадає, на вулицях утворює кашу.

– Не дуже слизько. Ходимо і ніжками, але дитина так чекала того снігу, і так хоче кататися на санках. Але зараз вже підем ногами. Бо не доїдемо, тане.

Тане, бо не морозить. Проте вночі температура повітря все ж опуститься нижче нуля.