додому АТО Звільнити українських бійців з полону сепаратистів вимагають їх матері та дружини

Звільнити українських бійців з полону сепаратистів вимагають їх матері та дружини

416

vlcsnap-2015-10-12-17h44m32s2Звільнити українських бійців з полону сепаратистів вимагають їх матері та дружини. Минулого тижня жінки прийшли під стіни Верховної Ради з проханням до депутатів підтримати звернення до Президента України від матерів українських вояків, які знаходяться у полоні. Жінки розповідають, що їх рідні вже більше як півроку у полоні. Люди вважають, що влада не приділяє належної уваги цій проблемі і просять Президента не залишати без уваги їх прохання. Звернення матерів полонених солдат у залі парламенту зачитав народний депутат Тарас Пастух.

“Шановний пане, Президенте, якщо ви хочете мати підтвердження присутності російських найманців на Сході України, допоможіть звільнити наших хлопців з полону і вони вам розкажуть як 9 лютого 2015 року біля села Логвиново взяли в полон козаки війська Донського під керівництвом отамана Сапроненка. Як їх три місяці тримали в ямі. Не піднімаючи на світ божий. Катували. Били. Тушили об них цигарки, штрикали ножами. Потім після сварок між собою їх забрали ополченці і вже близько 5 місяців вони знаходяться у приміщенні СБУ в Донецьку. Працюють з ранку до вечора. Їх тут не б’ють, але вони не на свободі. Ми хочемо звернути увагу пана президента з проханням прикласти всіх зусиль для скорішого розшуку та визволення наших рідних.

Ми наполягаємо, щоб всі перемовини були відставлені на другий план. Перше питання має стояти питання обміну. Наші хлопці повинні повернутися, після того ми можемо проводити перемовини на всі решта питання. Дякую за увагу. Слава Україні”, – зачитав народний депутат України Тарас Пастух.