додому Новини Звідки надійшов дзвінок про замінування тернопільської “Укрпошти” – перевіряють міліціонери

Звідки надійшов дзвінок про замінування тернопільської “Укрпошти” – перевіряють міліціонери

406

vlcsnap-2014-12-02-14h18m54s131Ні дня без мінування. Сьогодні у Тернополі на телефон диспетчера операційного залу центрального відділення “Укрпошти” надійшло повідомлення про замінування адмінбудівлі, що за адресою вулиця Чорновола, 1. Диспетчер  попередив про анонімний дзвінок управління Служби безпеки України в області, а вже звідти повідомлення надійшло до чергової частини міського відділу міліції. Правоохоронці разом з іншими екстреними службами виїхали на місце події. З приміщення евакуювали майже 100 людей.

– Сьогодні чергове повідомлення надійшло від чергово Служби безпеки до чергового, що до них надійшло повідомлення з Укрпошти про те, що заміноване приміщення “Укрпошти”. На місце події виїхали слідчо-оперативна група, всі екстренні служби. Наразі йде огляд місця події, буде евакуйовано близько 100 людей, – розказує начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВСУ в Тернопільській області Сергій Крета.

Цього року це вже одинадцяте неправдиве повідомлення про замінування приміщень на Тернопільщині, вісім з них надійшло в листопаді.

– Зазвичай технічними можливостями вдається сьогодні встановити звідки проводяться подібні дзвінки, зазвичай це дзвінки зі Східної України. Сьогодні перевіряється звідки цей дзвінок, аот вчора вже встановили що дзвінок про замінування антимонопольного комітету надійшов з Луганської області, – каже Сергій Крета.