![428446877_701091592204531_3275375919582758297_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/428446877_701091592204531_3275375919582758297_n-640x853.jpg)
Ружицькому Івану Антоновичу із Золотого Потоку присвоїли почесне громадське звання “Лицар сталевого тризуба України” присвоєно та нагородили громадським орденом “Сталевого Тризуба України”.
Івану Антоновичу 93 роки, він ветеран визвольних змагань і українського підпілля. Також він краєзнавець який багато років досліджує героїчну боротьбу українського народу за Незалежність у складі УПА, український літератор, історик і освітянин, організатор краєзнавчого музею.