додому суспільство Зустрічі із Хоптяном люди, які вчора увійшли в ОДА, не дочекались, бо...

Зустрічі із Хоптяном люди, які вчора увійшли в ОДА, не дочекались, бо він у лікарні

361

Люди, які вчора увійшли в ОДА, продовжують знаходитись у приміщенні. Найбільше їх на 7 поверсі, де знаходиться кабінет голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна. Зустрічі із ним вони так і не дочекались, оскільки він зараз у лікарні.

9:54 – близько 15-200 людей у приміщенні ОДА та під ним продовжують чекати на зустріч із Валентином Хоптяном. Їхня акція, наголошують, повністю мирна. Робота ОДА продовжуються у звичному режимі, всі працівники безперешкодно увійшли та дістались робочих місць. Щоправда, жінок, працівниць адміністрації, відпустили додому. 

10:15 – люди прийому Валентина Хоптяна не дочекались, із 10:00 за графіком він мав проводити прийом громадян. Із ним зв'язались телефоном, у ході розмови голова ОДА повідомив, що у нього ще вчора після обіду піднявся тиск, тому він зараз знаходиться в лікарні, та прийде зустрітись із людьми як тільки його відпустять лікарі. Тим часом люди вирішили провести сьогодні Народне віче, на якому планують створити Народну Раду, а завтра – легітимізувати. Тоді, на їх думку, люди зможуть безперешкодно знаходитись у стінах ОДА.

Нагадаємо, що вчора, 23 січня, після Народного віче на Театральному майдані, люди рушили під стіни ОДА. Люди вимагали, аби їх пустили в приміщення. Близько 19 вони таки увійши в будівлю, заповнили всі поверхи та вимагали зустрічі із головою ОДА. Коли їм пояснили, що його у приміщенні нема, ті обіцяли, що будуть чекати до ранку.

На місці працює наша знімальна група, відео та подробиці – згодом. Публікація оновлюється.