додому Новини Зустріч із Лілею Мусіхіною можна придбати на благодійному аукціоні побачень

Зустріч із Лілею Мусіхіною можна придбати на благодійному аукціоні побачень

342

10830511_794661693947261_2174417051922114053_oДо благодійного аукціону побачень запрошують усіх небайдужих. За умовами акції кожен учасник повинен піти на побачення із тією людиною, яка дасть за зустріч з «лотом» найбільшу суму. Гроші від благодійного аукціону передадуть на потреби українських бійців.

До участі в благодійному аукціоні зустрічей запросили волонтерку штабу Самооборони Майдану Тернопільщини Лілю Мусіхіну.

– Не знаю, наскільки це буде успішне, бо я свідома того, що це мають бути якісь зірки. Я себе такою особою не вважаю, але хочуть попробувати, хай пробують, якщо це комусь принесе користь, допоможе когось оздоровити чи нагодувати, то немає питань, – говорить волонтерка.

Ліля Мусіхіна каже, треба аби якомога більше відомих людей долучилося до такої акції та допомогли українським воїнам, які віддають свої життя, сили і здоров’я заради безпеки кожного українця.

– Дуже мені б хотілося, щоб до цього долучилися наші музичні гурти, я сама б, наприклад, за каву з Середою заплатила б чи з Юрком Журавлем, з українськими художниками, письменниками, які є більш публічними особами. Це мали б бути люди такого рівня, думаю за зустріч з такими людьми люди б платили, – вважає Ліля.

В контактах розмістили два альбоми: «Браві легіні» та «Чарівні бандерівки». У них можна купити «лот» для благодійного побачення, або ж запропонувати себе у якості «лоту». Ставки прийматимуть включно до 31 березня.