додому Новини Зупинити “Зірку” футбольний клуб “Тернопіль” не зміг

Зупинити “Зірку” футбольний клуб “Тернопіль” не зміг

385

vlcsnap-2015-04-20-17h29m31s216Зупинити “Зірку” футбольний клуб “Тернопіль” не зміг. На матч проти кіровоградців підопічні Василя Івегеша настроювалися по бойовому – теперішня “Зірка” перемогла в усіх весняних іграх чемпіонату. З перемогою вона поїхала і з Тернополя”. Рахунок 4:1 на користь суперника.

Матч між ФК “Тернопіль” та кіровоградською “Зіркою” почався за рівної гри. При цьому ближчими до взяття воріт суперника були саме господарі і не безрезультатно. Уваги заслуговує удар Віталія Богданова зі штрафного – від пропущеного голу кіровоградців врятувала поперечина. Далі до удару дійшло у Богдана Семенця – голкіпер гостей перевів м’яч на кутовий. Саме цей стандарт приніс радість тернопільським вболівальникам.

Після розіграшу стандартного положення Сергій Атласюк вивів ФК “Тернопіль” вперед, сталося це на 35 хвилині. Вочевидь, гол краще подіяв на гравців “Зірки”, які незадовго зосередилися й не просто відквитали пропущене, а вийшли вперед ще до перерви. Спершу флангову передачу замкнув Григорій Баранець. За дві хвилини його успіх продовжив Олексій Чичиков – 1:2 в першому таймі. По перерві ФК “Тернопіль” відразу кинув сили, аби відігратися втім невдало.

Натомість зібрана гра “Зірки” дозволила їй забити ще – на 57-й хвилині відзначився Артем Щедрий. У тернополян зачепитись за можливість нічийного результату міг Богдан Семенець і, ймовірно, його прорив до воріт кіровоградців суперник зупинив із порушенням правил, проте арбітр вирішив інакше. Остаточний рахунок зустрічі встановився на 88 хвилині. Поразка Тернополя – 1:4.

– Тяжелая игра, готовились к этой игре очень серьезно, зная неуступчивость хозяев поля, анализируя, как они играли. Ну, сегодня ребята приложили максимум усилий, во-первых, выполнили установку на игру, и во-вторых, главный тренер сегодня отсутствовал по болезни – они и за главного тренера сегодня выходили на поле бились. Ну, в итоге – результат на табло, – говорить спортивний директор ФК “Зірка” Кіровоград Самір Гасанов.

– В футболі мєлочєй не буває, хлопці, це така штука, футбол наказує тих людей, які десь недооцінили, десь не добігли, десь не зробили. Ви бачили всі, при рівній ігрі ми получаєм 4 гола. Тепер треба думати. За ігру що я можу сказати – бажання було, всьо було, старались, команда сильніша була. Перед ігрою установка одна була – зіграти і зайти в роздівалку з піднятою головою, ну, привітаю команду – дійсно вони сильніші були, там 5-7 виконавців є з прем’єр-ліги, люди, які вміють грати футбол, люди, які на контратаках нас ловили. Ну ви знаєте, як то кажеться, не будем опускати голови, будем підніматись, – каже головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.