Головна благоустрій Зупиняти опалювальний сезон у Тернополі через потепління наміру не мають

Зупиняти опалювальний сезон у Тернополі через потепління наміру не мають

247

Від сьогодні стан початку опалювального сезону у 17 регіонах України, в тому числі в Тернопільській області, вивчають на місцях робочі групи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Це, каже представник Міністерства, роблять для того, щоб особисто пересвідчитись, наскільки звіти, подані облдержадміністраціями і місцевими радами, відповідають дійсності і в разі потреби швидко допомогти вирішити проблеми. Тернопільщину сьогодні на прес-конференції представниця Мінрегіонбуду похвалила.

Лідія Євтушенко, керівник робочої групи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: "Хочу вам сказати і мені це приємно, що Тернопільська область є однією з областей, яка найбільш динамічно включилася в опалювальний сезон і нарощує свої показники. В тому числі по підключеннню лікарень, учбових закладів, дошкільних закладів, котелень, тобто всього, що стосується централізованого опалення, Тернопільська область вийшла на показник 100%".

Запорука безпроблемного раннього початку опалювального сезону на Тернопільщині – технічна готовність до цього. Від травня в області вдалось приготувати до подачі тепла 1203 котельні, 874 школи, 474 дитсадки, 63 лікарні. Яких зусиль це коштувало комунальникам, які в боргах, як в шовках, на прес-конференції не йшлося. Та скоро борги ці, чимала частка з яких – державні через невідшкодування ціни газу у тарифах, мають суттєво зменшитись.  

Микола Говач, перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації: "Станом на сьогодні заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики перед НАК "Нафтогазом" становить 108 мільйонів. Із них 68 мільйонів – різниця в тарифах. Розпорядчими документами Кабінету міністрів ця сума буде погашена автоматично при допомозі вексельної схеми розрахунків, а 40 мільйонів гривень будуть проплачені згідно графіків між "Нафтогазом" і підприємствами комунальної теплоенергетики до 1 грудня 2013 року".  

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here