додому Новини Зросте ціна на спиртне та цигарки

Зросте ціна на спиртне та цигарки

371

Зросте ціна на спиртне та цигарки. Нові цінники на алкогольну продукцію варто чекати вже з 28 листопада, а відразу після Нового року подорожчають і сигарети. Вівдповідно до закону акциз на цигарки зросте на 7,5%. Це призведе до суттєвого подорожчання цієї продукції. Крім сигарет та алкоголю з нового року подорожчає пиво – на 10% та кава – на 30%.

Під новий рік в Україні подорожчає алкоголь. Ціни на міцні спиртні напої зростуть вже цього місяця. 28 гривень за півлітрову пляшку горілки, – такою має бути мінімальна вартість. Ціни зростуть як в роздрібній, так і в оптовій мережі. Що стосується вина та коньяку, вартість цих напоїв не зростатиме. Крім горілки підвищиться ціна кави. Більш дорога кава зросте в ціні на 10%, дешевша – на 30%. А вже з 1 січня подорожчають і сигарети. У такий спосіб планують у 2013 році поповнити державний бюджет на додаткові майже два мільярди гривень.

Ціна хліба наразі залишається незмінною. Попри те, що чимало виробників хлібо-булочних виробів заявляли про збитковість, Антимонопольний комітет контролює вартість хліба у всіх регіонах країни. Серед продукції, яка має здорожчати з Нового року – пиво. Літрова пляшка пінного напою виросте в ціні щонайменше на гривню.