додому суспільство Зробити Тернопіль Центром молодіжної політики і яскравого студентського життя має намір активна...

Зробити Тернопіль Центром молодіжної політики і яскравого студентського життя має намір активна молодь міста

383

Зробити Тернопіль Центром молодіжної політики і яскравого студентського життя має намір активна молодь міста. Її лідери представили стратегію молодіжної політики у Тернополі. Переймався ідеями і міський голова Тернополя.

Любомир Шимків – молодіжний міський голова Тернополя, Олег Грушицький – недавно обраний студентський міський голова. Ці активні молоді люди запевняють: вони і їх друзі не бавляться у чиновників. Мають багато планів і знають, що робити. Своєю активною життєвою позицією мають намір заразити 90% молоді, яка не надто вникає у те, що відбувається в молодіжному середовищі.

Любомир Шимків, молодіжний міський голова Тернополя: "Ми визначили для себе цінності, визначили, що наші цінності є для нас спільними. Ми зібрали активістів, молодіжних лідерів громадських організацій, найактивніших людей, тих, які провели багато часу в полодіжній політиці, багато чого зробили. Визначили цінності такі, як патріотизм, в першу чергу до Тернополя, духовність, освіченість, корисність місцевій громаді, здоровий спосіб життя і гармонія з природою".

Олег Грушицький, студентський міський голова Тернополя: "Ми розробили кілька напрямків роботи. Перший – це розвиток молоді. Друге – це сприяння працевлаштуванню, створення іміджу міста, соціальна робота. Це необхідно, тому що це і духовність, ти віддаєш себе комусь. Культурно-масові заходи. Це те, що наших студентів активізує, що їм дає натхнення. Це просто весело. І останнє – відпочинок".

Міський голова Сергій Надал воліє бачити Тернопіль спокійним і затишним, проте молодіжні ідеї про нові спортмайданчики, сприяння у працевлаштуванні, фестивалі, паркур і яскраве місто підтримує і додає: молоді люди з активною життєвою позицію уже сьогодні – помітно діюча сила.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Більшість із тих людей, які беруть участь у тих молодіжних заходах, не випадають, вони залишаються з нами, вони долучаються до тих заходів, які проводяться в місті: і змагання з водно-моторного спорту і по футболу, і фестиваль духовної пісні. В усіх цих заходах молодіжні організації, ця молодь або волонтерами, або іншим чином участь брала, за що їм велика подяка".

Спільну роботу молодіжні лідери планують розпочати в місті з активного старту – залучення молоді до активного способу життя, а продовжити налагодженням співпраці із студентами Тернопільських вишів. Далі у планах – чимало спільних корисних справ.