додому Головні “Зроблено в Україні” – так брендуватимуть наші товари, щоб запустити нову економічну...

“Зроблено в Україні” – так брендуватимуть наші товари, щоб запустити нову економічну політику в умовах війни

401

“Зроблено в Україні” – так брендуватимуть наші товари, щоб запустити нову економічну політику в умовах війни. Днями президент Володимир Зеленський презентував новий проєкт, який має стати майданчиком для діалогу між державою та українськими підприємцями. Маркувати свої продукти з лого “Зроблено в Україні” зможуть усі українські підприємства незалежно від форми власності. Окрім цього, тим хто купуватиме українське, будуть повертати гроші у вигляді кешбеку. Подробиці – далі.

Кабмін презентував економічну платформу “Зроблено в Україні”. Платформа стане майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємцями. Залучать усіх необхідних представників виконавчої та законодавчої влади.

“Українські виробники мають мати пріоритетний доступ до всіх закупівель, які проводяться в державі, мають мати підтримку,  ту допомогу, яку здатна надати держава для того, щоб український бізнес розвивався, забезпечував достойними зарплатами всіх громадян України”,- розповів Віктор Устенко, заступник начальника Тернопільської ОВА.

Днями такий проєкт презентував глава держави Володимир Зеленський. Він наголосив, що створювати українське та купувати українське – має стати нашою національною ідеєю. Відтак, у межах такої програми, вітчизняні продукти маркуватимуть з лого “Зроблено в Україні”. Робити це зможуть усі підприємства, незалежно від форми власності – безкоштовно.

“Це зображення торговельної марки. Це буде підтвердженням знаку якості нашої продукції, адже ми знаємо, що багато нашої продукції споживають на внутрішньому ринку і наша продукція – якісна”, – додала Галина Воляник, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОВА.

“Кожен з нас хай буде чесний сам собі, що коли приходимо на прилавок і бачимось щось гарне, то ми будемо купувати італійське чи французьке. Так склалося. Це факт. Дякуємо даній ініціативі президента, бо тільки в такій подачі проєкт  має право на життя”, – зазначив тернопільський підприємець Олександр Твердохліб.

Окрім цього, уряд розробляє програму кешбеку, за якою, при купівлі деяких національних товарів та послуг, споживачі отримають частину грошей назад. Для цього будуть використовувати спеціальну картку. За словами заступника начальника Тернопільської ОВА Віктора Устенка, ця програма повинна запрацювати вже у 2024 році.