Головна освіта Зовнішнє незалежне оцінювання на межі зриву через брак фінансування

Зовнішнє незалежне оцінювання на межі зриву через брак фінансування

358

Зовнішнє незалежне оцінювання на межі зриву через брак фінансування, – про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, пише "Укрінформ". Ігор Лікарчук заявляє, що українському центру необхідно ще майже 9,5 мільйонів гривень. За даними Лікарчука, на сьогодні в центрі оцінювання мало бути виготовлено 93% зошитів із тестами, однак вистачило грошей лише на 39%.

– Справді, зошити вже мали друкуватися повним ходом. Тим більше, що вже закінчено реєстрацію і точно відомо, скільки абітурієнтів складатиме тестування. Відповідно до тої кількості друкуються зошити. Але кількість грошей, які потрібно на ЗНО, значно більша, ніж 9 мільйонів. Найбільше грошей буде використовуватись під час розрахунку з персоналом пунктів тестування, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Виплачували зарплату в минулі роки персоналу пунктів тестування у серпні, вересні, жовтні. Організатори ЗНО сподіваються, що поступово гроші для проведення знайдуть. Зараз  гроші необхідні, насамперед, на друк тестових зошитів, бланків відповідей, розсилання запрошень на незалежне оцінювання. Організатори кажуть,  попри фінансові труднощі, підготовка до ЗНО триває.

– В нас попри всі труднощі робота продовжується. Ми вже сформували в області наказом пункти тестування, а це загальноосвітні заклади Тернополя, Кременця, Чорткова, Бучача. Люди готові до цієї роботи. Найближчим часом ми будемо розпочинати підготовку вже методично, будемо вчити наш персонал, педагогів, – говорить Юрій Шайнюк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here