Головна спорт Золото вищої ліги Чемпіонату України з гандболу знову виборола тернопільська команда “Педуніверситет-Енерго”

Золото вищої ліги Чемпіонату України з гандболу знову виборола тернопільська команда “Педуніверситет-Енерго”

268

Другий рік поспіль золото вищої ліги Чемпіонату України з гандболу виборола тернопільська команда "Педуніверситет-Енерго". За регламентом, тернополянки мали б у наступному сезоні грату уже у супер-лізі – еліті українського жіночого гандболу. Але через брак грошей команда, як і попереднього року, збереже прописку у вищій лізі, де поки їй, принаймні за грою, немає рівних.

Перше місце у вищій лізі Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд "Педуніверситет-Енерго" забезпечив собі ще за тур до завершення змагання. Це золото тернополянки виборюють уже другий рік поспіль. Із таким успіхом команду привітав ректор Педагогічного університету, де дислокується команда. Із його рук гандболістки, які досі навчаються у цьому виші, отримали грошові нагороди. Зрештою, матеріальні премії отримали усі гравці і тренерський штаб.

Заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА Володимир Гикавий окремим гравчинням вручив документи, які підтверджують звання кандидата у майстри спорту. Із золотом вищої ліги гандболістки "Педуніверситет-Енерго" другий рік поспіль здобувають право на виступи в еліті жіночого гандболу України – суперлізі. Втім, через недостачу грошової підтримки, від цього команді знову доводиться відмовитись і чекати кращих фінансових часів.

Якщо ж грошова підтримка команди налагодиться, запевняє керівництво "Педуніверситет-Енерго", тернопільські дівчата не просто гратимуть у супер-лізі, але й боротимуться за нагороди.

– Якби були би кошти, усилитися двома трьома іграками. Позиція другої лінії, півсередній лівий, півсередній правий, центральний. Можна було би лінійну ще четверту, це взагалі було би, це третє місце, можливо. В суперлізі дві команди воюють, це Ужгородська команда і Львівська, наші земляки, – говорить головний тренер гандбольної команди "Педуніверситет-Енерго" Тернопіль Ігор Довбняк.

– Не треба міліони, а достатньо 300-400 тисяч до бюджету команди – і ми знову можем в суперлігу ввійти і знов можем вивести цю команду чисто тернопільськими вихованками на європейський рівень. Та що робити – ми просто будем продовжувати працювати, – каже президент гандбольної команди "Педуніверситет-Енерго" Тернопіль Василь Грабовенко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here